Długopis Parkera z grawerem – wyjątkowy prezent na różne okazje

W poszukiwaniu dobrego prezentu na różne okoliczności warto wziąć pod uwagę praktyczne gadżety, z których korzystamy niemalże na co dzień. W tej roli świetnie sprawdzą się długopisy z grawerem!

Artykuły piśmiennicze są popularnym upominkiem – doskonale nadają się zarówno dla bliskiej nam osoby, jak również jako podarunek na bardziej oficjalne okazje dla osób, z którymi pozostajemy w służbowych stosunkach.

Jeśli chcemy podarować praktyczny, a przy tym stylowy gadżet, warto wybrać długopis Parkera z grawerem. Można zamówić go między innymi w sklepie GiftLogo.

Dlaczego długopis Parkera z grawerem będzie idealnym upominkiem?

Firma Parker już od ponad 100 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, które obecnie znane są na całym wiecie.

Długopisy firmy Parker wyróżniają się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, precyzją działania oraz wysokim komfortem pisania. Długopis Parkera to także efektowne wzornictwo – szeroka gama kolorów pozwala na dopasowanie do stylu każdej osoby.

Wręczając długopis czy pióro Parker z grawerem można nie tylko podarować praktyczny upominek, ale także wyrazić swoją wdzięczność czy gratulacje, przykładowo możemy wręczyć długopis Parker z grawerem dla nauczyciela. Właśnie dlatego doskonale sprawdzi się także jako upominek reklamowy, na przykład dla ważnych kontrahentów i klientów czy dla pracowników.

Długopis Parker z grawerem może posiadać różne napisy oraz grafiki. Gdy ma być to długopis reklamowy, w takim przypadku możemy umieścić na nim logo lub nazwę firmy. Gdy chcemy podarować długopis czy pióro Parker z grawerem, możemy umieścić na nim dedykację według swojego pomysłu.

Jaki długopis Parkera wybrać?

Firma Parker ma w swojej ofercie różnego rodzaju długopisy, które różnią się pomiędzy sobą wyglądem, a także materiałami wykorzystanym do ich produkcji.

Wśród najtańszych modeli znajdują się Vector oraz Jotter, które wykonane są ze stali z tworzywa sztucznego. Za taki długopis z grawerem zapłacimy od około 25 do 50 złotych. Gdy chcemy podarować wyższej klasy model, na przykład IM Premium, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Zapłacimy za niego około 120 złotych.

Możemy wybrać także długopis Parker jeszcze wyższe klasy, na przykład Sonnet, który wykonany jest z naciskiem na każdy detal. Seria Sonnet jest jedną z najpopularniejszych w ofercie producenta – posiada stalówki wykonane z 18-karatowego złota lub ze stali platerowanej złotem. Koszt to od 250 złotych w górę.

Zamów długopis Parkera z grawerem już teraz!

Jeśli chcemy podarować praktyczny długopis Parker z grawerem cena za tego rodzaju gadżet wcale nie jest bardzo wysoka.

Długopis czy pióro z grawerem będzie przy tym podarunkiem innym niż wszystkie, który może stać się pamiątka na lata. Możliwość wykonania grawerunku powoduje, że takie artykuły piśmiennicze to także kapitalne gadżety reklamowe, które sprawdzą się na rożne okazje – urodziny, rocznice, święta, z okazji odejścia na emeryturę, po zakończeniu ważnego projektu.

Jeśli chcesz podarować taki upominek, możesz zamówić go także przez internet. W sieci można znaleźć wiele firm, które sprzedają długopisy firmy Parker, a także wykonują na nich profesjonalne nadruki. W przypadku większych zamówień można skorzystać z usług firmy GiftLogo, która zapewnia swoim klientom kompleksową i fachową obsługę w tym właśnie zakresie.

Post Author: user