Czas na odpoczynek – czas na Łódź

Odpoczynek jest niezwykle ważny w życiu każdego człowieka. Duża ilość obowiązków, gromadka dzieci w domu i wiecznie narzekający szef… Pozwól sobie na odpoczynek i wyjedź z miasta. Salio to jeden wśród hoteli koło Łodzi, który z pewnością pozwoli Ci odpocząć i spędzić czas z korzyścią dla wszystkich. Nie pozwolimy ci na nudę, a Twoje pociechy równie aktywnie spożytkują swój czas. Uzupełnieniem oferty Aparthotelu jest sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw, boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz miejsce na ognisko i grilla.

Coś dla miłośników koni

Wyjątkowe połączenie bazy noclegowej z centrum jeździeckim i stajniami stwarza unikalną atmosferę hoteli koło Łodzi i sprawia, że Salio to wspaniały hotel rodzinny, a także biznesowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pasjonatów jazdy konnej, organizują oni letnie i zimowe obozy jeździeckie pod okiem doświadczonych instruktorów. Udostępniają także wiele form spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz możliwość obcowania z końmi, które uczą pokory i szacunku do natury.

Zajmij się sobą – relaks

Wśród atrakcji, jakie oferują hotele koło łodzi, każdy znajdzie coś dla siebie, a po dniu pełnym wrażeń będzie mógł odpocząć w nowocześnie urządzonym pokoju lub apartamencie. Część miejsc noclegowych Salio udostępnia w Pokojach bez Barier – przystosowanych do potrzeb osób o ograniczeniach ruchowych. Proponują oni zarówno pokoje z dużym łóżkiem podwójnym, jak i z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Post Author: copyesc